IMG_4519
Robert Konieczny

Muzyka to moja pasja, dlatego od 2004 r. zajmuję się muzyczną oprawą imprez. Jestem nie tylko prezenterem muzycznym prowadzącym przyjęcia okolicznościowe, ale również wodzirejem, który zrealizuje marzenia o dobrej zabawie.
Specjalizuję się w prowadzeniu uroczystości weselnych. Należę do śląskiej grupy prezenterów muzycznych Dj Silesia Group, która na rynku wyróżnia się profesjonalizmem i zaangażowaniem. Oferuję kompleksową oprawę muzyczną i oświetleniową oraz chętnie służę radą i pomocą w zorganizowaniu Państwa uroczystości.

Magdalena + Dominik

Opinie
Cześć Robercie! Tak w sumie po weselu nie wystawiliśmy Ci opinii i w wolnej chwili postanowiłam do ciebie napisać. Powiem szczerze, że po naszym weselu byliśmy jeszcze na dwóch. Przy Tobie tamtejsi DJ -e wypadli na prawdę blado. Jesteś profesjonalistą z pełną kulturą i klasą. A jeśli chodzi o muzykę to każdy znalazł coś dla siebie. Niektórzy DJ i konferansjerzy robią się na gwiazdy wieczoru albo pajaców i zapominają, że może być zabawnie bez dwuznacznych, czy prostackich tekstów i konkursów. Mówi się, że wesele robi się dla gości, a my najlepiej bawiliśmy się na swoim. Goście również mówili nam, że teraz będą porównywać każde wesele do naszego 😀 Dzięki wielkie jeszcze raz!

Agnieszka + Piotr

Opinie
Dziękujemy za wspaniała zabawę, pomoc w ogarnięciu imprezy. Wszystko bylo naj, naj, najlepsze. Nasi goście bardzo chwalili zabawy.Zebraliśmy mnóstwo podziękowań – sporo dla ciebie. Bardzo miłe jest to że każdy był zadowolony z oprawy muzycznej mimo strasznego upału na zewnątrz ? Pozdrawiamy !!!

Ania + Paweł

Opinie
Najlepszy DJ na świecie , Ja i żona ,oraz goście weselni po raz kolejny jesteśmy zachwyceni. 100% profesjonalizmu , muzyka super , brzmienie bassów i decybeli na najwyższym poziomie ? Dziękujemy Ci Robert (DJ Pedros). Pozdrawiamy Ania i Paweł

Karolina + Piotr

Some position
Było nam bardzo miło, że uświetniłeś nasze wesele. Zabawa była wspaniała, muzyka doskonale dobrana – każdy znalazł coś dla siebie. Goście cały czas wspominają „łooobyrdki” ? Bardzo podobały nam się też zabawy i sposób prowadzenia imprezy. Nie ustalaliśmy szczegółów, a wszystko było w dobrym guście i pasowało do nas. Zrobiłeś bardzo dobre wrażenie nawet na najbardziej wymagających gościach. Dziękujemy jeszcze raz, pozdrawiamy i mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy. Karolina i Piotr

Asia + Tomek

Opinie
Dziękujemy za wspaniała zabawę, naszą muzykę, pomoc w ogarnięciu imprezy. Wszystko bylo naj, naj, naj…. nasi goście bardzo chwalili zabawy i dla wielu było to najlepsza impreza weselna. Zebraliśmy mnóstwo pochwał i podziękowań – sporo dla ciebie, bardzo miłe jest to że każdy był zadowolony z oprawy muzycznej, bardzo nam na tym zależało. Mamy nadzieję, że mimo iż byłeś w pracy, był to dla ciebie przyjemny wieczór i noc. Pozdrawiamy

Iwona + Łukasz

Opinie
Witamy wszystkich. Jeśli macie dylemat którego DJ wybrać na Wasze wesele, to właśnie pozbyliście się problemu. DJ Pedros jest najlepszy!!! Zarówno my jak i nasi goście mamy takie samo zdanie. Wesele na długo pozostanie w naszych wspomnieniach. Jeszcze raz Robercie dziękujemy.